OKNÁ

Montáž a záruka
až 5 rokov

Vyberte si zo širokej ponuky okien a my zabezpečíme montáž

Ponúkame širokú ponuku okien spolu s profesionálnou montážou, poskytujeme zákazníkom všetko, čo potrebujú pre modernizáciu ich domova alebo kancelárie.

Profesionálna montáž okien je kľúčová pre zabezpečenie ich správnej funkčnosti, dlhodobej odolnosti a energetické efektivity. Správna inštalácia znižuje riziko problémov, ako sú prievan, úniky tepla alebo vody a zvýšená hlučnosť.

Prečo využiť naše služby?

Garancia
najnižšej ceny

Vlastná doprava
po celom SR

Zameranie
dverí v cene

Široký sortiment skladom, dodanie už do 3 dní

Plastové
okná

Veľký výber PVC okien

Sme odborníci v oblasti plastových okien. Vyše dvadsať rokov poskytujeme našim klientom okná z PVC, ktoré sú nielen esteticky dokonalé, ale vyznačujú sa aj výnimočnými technickými parametrami. Základným materiálom pri výrobe PVC okien je polyvinylchlorid – syntetický polymér, ktorý sa vyznačuje vysokou životnosťou a odolnosťou voči rôznym teplotám.

Najpredávanejšie profily plastových okien

OKNÁ

PVC okno
Classic LINE

OKNÁ

Okno PCV
Thermo

OKNÁ

Okno PCV
Prestige

OKNÁ

Okno PCV
Thermo Luxus

Hliníkové okná

Vysokokvalitné
hliníkové okná

Naše hliníkové okná sú synonymom najvyššej kvality a vynikajúcich úžitkových parametrov. Používame špičkové hliníkové profily, ktoré zaručujú nielen vysokú estetiku, ale aj vynikajúcu odolnosť proti mechanickému poškodeniu, vlhkosti a extrémnym poveternostným podmienkam. Vďaka tomu sú hliníkové okná ideálnym riešením pre pasívnu výstavbu.

Obľúbené profily hliníkových okien

OKNÁ

Hliníkové okno
Genesis 75

OKNÁ

Hliníkové okno
Superial I+

OKNÁ

Hliníkové okno
Star

OKNÁ

Hliníkové okno
Econoline

Kovania
Winkhaus

activPilot Select

activPilot Select je sklopné a otočné kovanie s pántami, ktoré úplne zapadajú do priestoru pod falcom krídla. Vďaka tomuto dizajnu kovania sú pánty pri zatvorenom okne neviditeľné. Ide o veľmi veľkú estetickú hodnotu. Umožňuje vám slobodne si vyberať farby a textúry okien a vytvárať interiéry podľa vašich preferencií. Hardvér štandardného dizajnu obmedzuje túto slobodu vďaka viditeľným krytom pántov, ktoré sú dostupné v obmedzenom počte prevedení. Okno s neviditeľnými pántami má okrem estetických hodnôt aj lepšie tepelnoizolačné parametre. Pánty sú úplne skryté v suchej komore medzi krídlom a rámom okna. Tým sa zabráni vzniku tepelného mosta. Kontinuita tesnenia je zachovaná po celom obvode listu.

activPilot Comfort

V porovnaní s tradičnými systémami otváravo-sklopného kovania má activPilot Comfort PADK okrem funkcie otáčania a sklápania doplnkovú funkciu paralelného oddelenia krídla od rámu. V tejto polohe sa medzi krídlom a rámom vytvorí cca 6mm medzera, ktorá umožňuje prirodzené vetranie pri bezpečnom uzamknutí okna. Prirodzená výmena vzduchu cez medzeru medzi krídlom a rámom zabezpečuje zdravú vnútornú klímu. Navyše v tejto polohe kovanie zaručuje rovnakú odolnosť proti vlámaniu ako pri uzamknutí okna. Toto je inovácia kovania activPilot Comfort PADK: zdravé a efektívne vetranie pri zachovaní vlastností okna proti vlámaniu!

Ovládanie activPilot

activPilot Control sú špeciálne kontaktné západky umiestnené na ráme okna, ktoré spolupracujú so správne pripraveným kovaním na krídle. Umožňujú sledovanie polohy okien, ovládanie klimatizácie a výfuku kuchyne a tiež spolupracujú s alarmom. Senzory zatvárania activPilot Control integrované do kovania sú diskrétne ukryté medzi krídlom a rámom.

activPilot Ergo

Výklopné a otočné kovanie activPilot Ergo umožňuje pohodlné otváranie ťažko dostupných okien. Otočením kľučky namontovanej na spodnom ráme krídla sa krídlo odomkne a vyklopí – vďaka špeciálnej konštrukcii kovania táto operácia nevyžaduje od užívateľa žiadnu námahu. Toto riešenie sa odporúča najmä pre okná, ktoré sú namontované vysoko alebo je k nim obmedzený prístup z dôvodu nábytku pred nimi alebo fyzického postihnutia používateľa.

activPilot
Najprv nakloniť

activPilot Tilt First je kovanie s obráteným poradím otvárania, doplnené o špeciálnu TBT kľučku, ktorá umožňuje chrániť okno pred otvorením nepovolanými osobami, pričom umožňuje iba funkciu sklápania. Funkcia je široko používaná vo verejných budovách, škôlkach, školách, nemocniciach ako aj v našich domácnostiach ako ochrana pred zásahmi detí.

Značky s ktorými spolupracujeme