Už 27 rokov
na trhu

Profesionálne služby
a poradenstvo

Firma JPKomplet IN bola založená v roku 1996. Aj po toľkých rokoch našej existencie sa stále môžeme pýšiť kvalitným poradenstvom v oblasti okien, garážových brán, dverí a podláh. Okrem iného poskytujeme stavebné práce, montáže či prestavby bytov a domov.

Zamestnanci v našich prevádzkach na Orave – Nižná a Vavrečka sú ľudia s ľudských prístupom a zároveň profesionáli na správnom mieste.

Už do začiatku našej existencie dodržiavame termíny dokončenia a snažíme sa prispôsobovať času nášho zákazníka. V prípade výrobnej chyby alebo chyby pri montáži spôsobenej dodávateľom služieb (teda v prípade reklamácie), meníme kus za kus. Poskytujeme štandardne až 5 ročnú záruku, ktorá sa dá za poplatok predĺžiť. Naša firma vlastní certifikát kvality na montáž bezpečnostných dverí.

Držíme sa hesla: Krajší domov je najlepšia referencia.

Prečo využiť naše služby?

Garancia
najnižšej ceny

Vlastná doprava
po celom SR

Zameranie
dverí v cene

Široký sortiment skladom, dodanie už do 3 dní

Naše predajňe 

PREDAJŇA VAVREČKA
Vavrečka 486

V našej predajni vo Vavrečke sa od nášho profesionálneho personálu dozviete všetko, čo potrebujete vedieť. Potrebujete poradiť s výberom vhodných okien, alebo neviete aké zárubne použiť pri inštalácii dverí? Neviete vybrať veľkosť kľučiek alebo si úplne neveríte pri výbere vhodnej podlahy? Naši zamestnanci Vám ochotne poradia a vysvetlia každý detail potrebný na výber toho najlepšieho produktu. Tak neváhajte a navštívte našu predajňu.

PREDAJŇA NIŽNÁ
Družstevná 851

V rámci regiónu Oravy máme k dispozícii aj ďalšiu prevádzku. Ak ste z okresu Tvrdošín ,tak neváhajte navštíviť naše priestory v Nižnej. Tak ako vo Vavrečke tak aj tu nájdete profesionálny personál, ktorý Vám odpovie na všetky otázky pri výbere stavebných materiálov či produktov.

Montáž
so zárukou
5 rokov

Naše služby

Stavebné práce

V JP Komplet In ponúkame kompletný servis pri výstavbe budov alebo rodinných domov na kľúč. V našej ponuke nájdete všetko na kompletné dokončenie rodinných domov.

Rekonštrukcie

JP komplet IN má vo svojom portfóliu aj prestavby rodinných domov alebo bytových jadier. V našej ponuke nájdete všetko na prerábku Vášho domova.

Montáže

Okrem predaja stavebných materiálov a produktov ponúkame v JP komplet In aj kompletnú montáž produktov ako sú okná, dvere, podlahy atď.